Allseeds: Саакашвілі до Гройсмана довів

Голова правління Групи Олсідз В'ячеслав Петрище звернувся до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням втрутитися у ситуацію, що склалася у зв'язку з тривалою дискримінацією компанії у земельних питаннях у порту Южний.

У листі зазначається, що, незважаючи на публічні обіцянки М.Саакашвілі виділити компанії землі для продовження її інвестиційного проекту вартістю близько 600 млн.доларів США, Одеська ОДА, попираючи елементарне право, антимонопольне законодавство України, цинічно віддала усі вільні землі у місці знаходження підприємства під три причали "в одні руки" іншій компанії, що вже до цього отримала у п.Южний землі під два причали, але нічого там не будує.

Незаконність та необґрунтованість дій Одеської ОДА та залежних від  неї районних та сільських властей по розпорядженню державними землями встановлено судовими процесами, що відбулися у Господарському Суді Одеської області (справа № 916/1237/16), у Одеському Апеляційному Адміністративний Суді за участі  Генеральної прокуратури України (справа №815/13/16), а також експертними висновками Інституту Держави та права ім. Корецького НАН України, авторитетної Юридичної фірми "Саєнко Харенко", авторитетного українського юриста, професора В.І.Кисіля. Також за цими фактами Генпрокуратурою України розслідується кримінальна справа  за зловживання службовим становищем службовими особами Одеської ОДА.

Allseeds попросила Прем'єр-міністра України втрутитися у ситуацію, що склалася, і, з метою забезпечення рівного доступу до портової інфраструктури у порту Южний та її подальшої розбудови, сприяння надходженню в країну додаткових багатомільйонних інвестицій - відновити  законні права та інтереси ТОВ "ОЛСІДЗ БЛЕК СІ".

"Ми не просимо для себе державних причалів, ми просимо дати нам можливість побудувати за наші кошти причали для себе у рідній Державі!", - зазначив В'ячеслав Петрище.

Прес-центр