Група Allseeds вітає укладання угоди про будівництвo зернового терміналу у порту Южний

Група Allseeds щиро вітає всесвітньо відому компанію Cargill Inc., її партнерів в Україні – "МВ Карго", посольство США в Україні, Американську торгівельну палату в Україні, Уряд України із знаменною подією.

Ваші воля та зусилля, довіра до України дозволили укласти та урочисто підписати угоду про будівництво у порту Южний зернового терміналу потужністю до 5 млн.тонн на рік.

Українські товаровиробники, усі учасники зернового ринку із нетерпінням чекали на таку подію, бо реалізація  інвестиційного проекту  збільшить можливості зерноекспортної інфраструктури України зразу на 20%, підвищить конкуренцію на ринку послуг із перевалки зерна та призведе до зменшення  логістичних витрат і збільшення закупівельних цін для аграріїв. 

Цей інвестиційний крок однієї із найавторитетніших у світі компаній – Cargill, дає сигнал широким бізнес-колам у Світі про покращення у результаті економічних реформ бізнесового клімату в Україні  та його прийнятність для відновлення інвестицій.

З іншого боку, це додає упевненості українцям у тому, що Україна одужує, що вона з честю вийде із соціально-економічної та політичної кризи та стане на шлях упевненого незворотного економічного зростання.

Слава Україні!