В'ячеслав Петрище: "Голова Одеської ОДА М.Саакашвілі бажає успіху нашому проекту"

У рамках Інвестиційного форуму "Перспективи морських торгівельних портів України" 1 квітня 2016 року у м.Одеса відбулася розмова голови ради директорів Групи Олсідз В'ячеслава Петрище із головою Одеської облдержадміністрації Міхеілом Саакашвілі.

 

У ході дружнього спілкування були обговорені проблемні питання, що мають місце при реалізації широкомасштабного інвестиційного проекту Групи Олсідз у порту Южний. За словами керівника компанії, очільник області висловив щире бажання врегулювати проблемні питання із виділенням компанії земельної ділянки для будівництва  власного причалу, у тому числі у запропонованому ОДА форматі за участю авторитетного юриста п.Василя Кисіля.  

"У мене склалося враження, що п. М.Саакашвілі був уведений в оману певними особами із Одеської ОДА щодо шляхів вирішення земельних питань, поставлених нами перед обласною владою. Але тепер, після нашої розмови, я переконався, що Михайло Миколайович, як і раніше, щиро бажає досягти рішень, які підуть на користь нашому проекту у порту Южний", - зазначив В.Петрище.

Прес-центр