Новини

Бьорна Штенделя призначено на посаду Операційного директора Allseeds Group, генерального директора ТОВ “Олсідз Блек Сі”.

В Украине в 2019 году лидером по производству рапсового масла стала компания Allseeds с долей рынка 24,3%, - сообщает Ассоциация "Укролияпром".

 

Развивающимся странам необходимо временно ограничивать экспорт сырья и стимулировать развитие внутренних производств, а по мере их конкурентного усиления постепенно снимать барьеры.

Продовження сприятливого податкового режиму – це єдиний шанс України перетворитися з сировинного додатку на світового лідера виробництва соєвої олії та шроту. Всі розвинуті країни світу захищають своїх товаровиробників і саме так досягають економічних успіхів.

Терминал растительных масел Компании Allseeds Black Sea вышел на 1-е место в сезоне 2019/20 среди терминалов Украины, перевалив на экспорт 211 тыс. тонн масла или 20% от общего количества по стране, - говорится в отчёте Агентства Stark Shipping.

Останні 5 років ми усі були свідками кількох підходів до управління та реформування фіскальної функції в Україні. Та єдине реальне, що вдалося під риторику про асоціацію з ЄС суспільству і бізнесу «вигризти» у чиновників – це більш-менш  цивілізоване автоматичне відшкодування ПДВ. Й те - не без проблем! Решта усе залишалося старим.

Олійно-екстракційний завод  Групи Allseeds у порту "Південний" (Южний) за підсумками 2018/19 м/року – у п’ятірці заводів-лідерів в Україні із виробництва рослинних олій із обсягом біля 270 тис.тонн.

CME Group - крупнейший североамериканский рынок финансовых деривативов, построенный путем объединения ведущих бирж Чикаго и Нью-Йорка, объявил о запуске фьючерса на черноморское подсолнечное масло с финансовым расчетом агентства Platts на основе подсолнечного масла FOB Black Sea Ukraine с началом торговли 26 августа 2019 года.

У вересні минулого року незалежний фонд прямих інвестицій Diligent Capital Partners спільно з банком розвитку Королівства Нідерланди, FMO, закрили одну зі знакових за роки інвестиційного штилю угоду на агроринку. Спільно вони придбали 16% акцій одного з найбільших виробників та експортерів рослинних олій та шротів в Україні - Allseeds.

Терминал  растительных масел Группы Олсидз в порту Южный значительно увеличил  скорости их загрузки: в течение всего 20 дней, с 15 мая по 4 июня 2019 года, здесь было погружено 123 280 тонн подсолнечного масла на пять теплоходов .