Безпечність та якість продукції та виробництва

Дотримання стандартів безпечності і якості виробництва та продукції – один із головних пріоритетів для Групи Allseeds, що підтверджується результатами успішно пройдених чергових контрольно-сертифікаційних заходів на Олійно-екстракційному заводі компанії у порту Южний.

Другий наглядовий аудит на Олійноекстракційному заводі підтвердив на новий термін перереєстрацію і підтримку легітимності сертифікату Міжнародного сертифікаційного органу TÜV SÜD щодо перевірки системи менеджменту відповідно до міжнародної схеми сертифікації кормів GMP+B2, а також відповідно до міжнародного стандарту ISO 22000:2005.

Від імені міжнародного сертифікаційного органу DQS CFS GmbH пройшла ресертифікацію на наступні 3 роки система управління безпечністю харчових продуктів  на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 22000:2005 на Терміналі рослинних олій.

За таких високих показників безпечності та якості Компанія Allseeds, як і раніше, упевнено поставлятиме продукцію власного виробництва до майже 40 країн світу, надаватиме своїм клієнтам гарантовано якісні послуги з перевантаження рослинних олій та шротів за їхніми експортними контрактами.