Екологічний проект по пом'якшенню викидів СО2

1604.2021

16 квітня 2021 року команда Allseeds прибула до Кутського лісництва Івано-Франківської області для висадки дерев в урочищі  «Мел» 7-го кварталу на площі понад 2,3 гектарів. Це перший етап масштабної ініціативи з відновлення лісів, яка є частиною плану компанії щодо розширення дій у сільському господарстві та впровадження природних рішень для поліпшення екологічної ситуації в Україні та в усьому світі.

«Зміна клімату є однією з найсерйозніших проблем суспільства в наш час, яка впливає на всі сфери нашого життя. Щоб допомогти в боротьбі з причинами глобального потепління, Allseeds розпочинає екологічний проект, який покликаний зменшити негативний вплив викидів СО2 за рахунок висадки нових лісів по всій Україні та відновлення існуючих лісів», - сказав в інтерв'ю журналістам головний операційний директор Бьорн Штендель.

Allseeds - є одним з найбільших виробників та експортерів рослинних олій та шротів в Україні, який оперує  сучасним маслоекстракційним заводом, транспортною компанією та власним перевалочним терміналом у порту Південний Одеської області.

Наша компанія усвідомлює свою відповідальність за довкілля та чудово розуміє: ми працюємо не просто для сьогодення, ми інвестуємо в майбутнє та беремо на себе ініціативу щодо зменшення вуглецевих слідів.

Перший етап екологічного проекту був здійснений за підтримки та спільно з представниками Кутського лісництва, Косівської районної державної адміністрації, Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства, а також за допомогою учнів і викладачів 11 класу Космацького ліцею імені Омеляна Ковчундера та 9 класу Космач-Банівської гімназії.

Share: